سایت انگلیسی
تماس باما
خانه
سه‌شنبه 6 خرداد 1399   11:06:19
12:461398/3/12
آغاز ثبت‌نام بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمي

مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در بيست و يكمين دوره جشنواره جوان خوارزمي از فروردين‌ماه 1398 تا پايان تيرماه سال جاري مي‌باشد.


فراخوان ثبت‌نام و ارائه طرح براي بيست و يكمين دوره جشنواره جوان خوارزمي كه خاستگاه و رهيافت سنجيده‌اي براي ارزش‌گذاري و اهميت بخشيدن به تلاش جوانان كشور است تا پايان تيرماه 1398 ادامه دارد. به نقل از وب‌سايت سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، طرح‌هاي قابل پذيرش مي‌بايست در شانزده گروه تخصصي شامل فناوري‌هاي شيميايي، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماري و شهرسازي، كشاورزي و منابع طبيعي، علوم پايه، عمران، مهندسي صنايع و مديريت فناوري، مواد، متالورژي و انرژي‌هاي نو و زيست فناوري و علوم پايه پزشكي، محيط زيست، فناوري‌نانو، هوافضا، مهندسي نرم افزار و فناوري اطلاعات و مكاترونيك و همچنين در پنج محور پژوهشي و فناوري شامل طرح‌ها و پژوهش‌هاي بنيادي، طرح‌ها و پژوهش‌هاي كاربردي، طرح‌هاي توسعه‌اي، اختراع و نوآوري به اين جشنواره ارائه گردد.
متقاضيان شرکت در بيست و يكمين جشنواره جوان خوارزمی مي‌توانند از طريق پايگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمي به آدرس www.khwarizmi.ir و پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره جوان خوارزمي به آدرس http://www.irost.org/young  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌هاي خوارزمي نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام نموده و شناسه كاربري و کلمه عبور خود را دريافت نمايند.

 


 کلمات کلیدی
کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده ازدیاد و برداشت از مخازن نفت و گاز می باشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in 1024x768