سایت انگلیسی
تماس باما
خانه
پنجشنبه 30 آبان 1398   21:42:36
 
يكشنبه 9 آبان 1395

منشور اخلاقی پژوهشکده ازدیادبرداشت از مخازن نفت و گاز

ما کارکنان پژوهشکده ازدیادبرداشت از مخازن نفت و گاز به دلیل پیوستگی همه جانبه به صنایع راهبردی نفت و گاز، رسالت خود را توسعه علوم پژوهشی و دانش فنی مرتبط با صنایع نفت و گاز از طریق فعالیت‌های پژوهشی، تربیت متخصصان و محققان متعهد ، پاسخگویی به نیازها و ضرورت‌های تخصصی امروز و فردای صنعت نفت قرار داده و برای نیل به این اهداف والا: ارزش‌های پژوهشی، علم، تقوی، دلسوزی، تعهد، وفاق و همدلی ،منشور اخلاقی ذیل را سرلوحه امور خود فرض نموده و در جهت سرافرازی صنعت و اعتلای کشور گام می‌نهیم.

خدامحوری
ما معتقدیم عبودیت، تهذیب نفس و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی‌الله می‌دانیم. در این مسیر حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم می‌شماریم.

ولایت مداری
بر این باوریم که کسب موفقیت دنیوی و سعادت اخروی جز در سایه پیروی و اطاعت عملی از ولایت مطلقه فقیه میسر نخواهد بود.

قانون‌مداری و امانت داری
ما صیانت از قانون ، امانتداری و سازگار ساختن اندیشه و عمل به آن را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم و حرکت در مسیر قانون را تحت هر شرایط وظیفه خود می‌دانیم.

خدمت به صنعت و پاسخگویی
ما خدمت به صنعت و پاسخگویی را وظیفه قانونی خود می‌دانیم تا از این راه گامی هرچند کوچک در مسیر ارتقاء فناوریهای ازدیاد برداشت ازمخازن نفت و گاز  کشور برداریم.

بهره‌وری و بهبود مستمر
ما در راستای ترویج فرهنگ ارتقاء بهره‌وری و استفاده بهینه از منابع هیدرو کربوری و بهبود مستمر آن ، تلاش می‌کنیم سهم خود را در ارتقای بهره‌وری منابع کشور و حفظ آن برای نسل‌های آینده ادا نمائیم.
         
کار گروهی
ما از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای صنعت نفت آگاهیم و هم افزایی از طریق شبکه سازی و همکاری مستمر  با کلیه دانشگاهها ، شرکتهای دانش بنیان و مراکز پژوهشی در سایه تلاش بدون وقفه و هوشیاری در فضای سرشار از اعتماد را، منشا ارتقاء فناوری و رشد  صنعت نفت می‌دانیم.

دانش‌مداری و نوآوری
همواره جهت افزایش آموخته‌ها، بهبود نگرش و پرورش مهارت‌های خویش می‌کوشیم و در همه زمینه‌ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار داده و با احساس مسئولیت و تعهد کاری در انجام وظایف جهت تعالی و توسعه صنعت نفت حرکت می نمائیم.

آرزومندیم تلاش ما به ثمر رسد تا ایران اسلامی همچون همیشه، سرافراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد.

کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به پژوهشکده ازدیاد و برداشت از مخازن نفت و گاز می باشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است
Best View in 1024x768